Policové regály BEGFLEX a TOPZINC

Policové regálové systémy BEGFLEX a TOPZINC predstavují najjednoduchšie riešenie pre rôzne skladovacie priestory. Jejich výhodou je variabilita a schopnosť ľahko sa prispôsobiť akýmkoľvek priestorovým podmienkam. Montáž regálov je veľmi jednoduchá, pretože sa pri nej nepoužívajú žiadne skrutkované spoje. Police sú voľne prestaviteľné po 25 - 50 mm.

 

Na stiahnutie

Standardní regálovou sestavu je možné doplnit dalšími prvky - např. pevné i posuvné děliče, plné stěny a dveře, kontejnery, zásuvky atd., které optimalizují využití regálového systému s ohledem na druh skladovaného materiálu. Z policových regálů je možné sestavit regálovou galerii a znásobit tak skladovací plochu.

Regály se dodávají potažené vysoce kvalitní epoxy - polyesterovou práškovou barvou, vypalovanou při teplotě 200 °C, ve standardní barevnosti nebo dle přání zákazníka. Standartní barevnost je RAL 7035 - světle šedá.

TOPZINC – lehký, ekonomický a univerzální regál

Policový regálový systém TOPZINC doplňuje řadu kovových regálu určených pro průmysl i soukromý sektor. Systém TOPZINC doplňuje tyto regálové systémy o produkt z prvotřídního pozinkovaného materiálu, který se vyznačuje vysokou stabilitou konstrukce a dlouhou životností. Systém je velmi variabilní a řeší tak ukládání předmětů různých velikostí a hmotností. Propracované spojovací prvky zaručují rychlou a jednoduchou montáž. Police jsou přestavitelné po 75 mm. Kraje polic jsou perforovány po 50 mm, do otvoru je možné umístit dělící příčky. Regály je možné vybavit zadním a bočním opláštěním.

Policové regály BEGFLEX a TOPZINC