Mobilní policové regály

Mobilní policové regály šetří Vaše náklady na prostor, navyšují úložnou kapacitu až o 80 %. Máte problém s umístěním stále většího množství papírů nebo spisové a archivní agendy? Nechce se Vám platit za další prostory a stěhovat spisovnu? Zvolte aplikaci mobilních regálových systémů.


Ke stažení

Princip systému spočívá v tom, že regály se pohybují po kolejích a těsně k sobě přiléhají. Obsluha otevře vždy jen tu uličku, do které potřebuje přistoupit a tím dochází k velké úspoře zastavěné plochy. Proto se toto řešení používá zejména tam, kde je třeba na malém prostoru uskladnit velký objem zboží.

 

Charakteristika

Stavebnicový systém

Určeno pro skladování drobného/spisového materiálu

Bezšroubové provedení

Výšková přestavitelnost po 25 mm

Výška regálů až 4000 mm

Délky polic 770 / 870 / 970 / 1070 / 1170 / 1270 mm

Hloubky polic 300 / 350 / 400 / 500 / 600 / 700 mm

Nosnost polic 70 – 390 kg


Výhody

Snadná montáž

Jednoduchá přestavitelnost

Modularita

Vysoká pevnost, stabilita, životnost

Široký sortiment doplňků


Konstrukce

Složeno z rámů a polic

Rám složen z U profilů perforovaných po 25 mm spojených pevnými příčkami

Police uchyceny bezšroubově pomocí háčků k rámům

 

Aplikace použití

Regál vhodný do podnikových archivů, knihoven, státních institucí pro skladování kancelářských pořadačů, archivních krabic, elekro-materiálu, léků a ostatních druhů zboží -  všude tam, kde je třeba dosáhnout maximální úspory místa a investičních nákladů na výstavbu, popřípadě snížit náklady na pronajaté prostory. Možnost představení systémů dříve zrealizovaných dodávek v následujících oblastech:

Státní správa, soudy,  státní zastupitelství, archivy a spisovny, nemocnice, pojišťovny, banky, policie a komerční spisovny.

Mobilní policové regály