Kancelářský nábytek

Široký sortiment stolů a doplňkových prvků umožňuje sestavení všech potřebných variant pracovišť od jednotlivých ergonomických pracovišť po velkoplošné kanceláře. V základu jsou stolové laminotřískové desky 25 mm v mnoha barevných dekorech s ABS hranou.

Kartotéky - zásuvkové skříňky

Kartotéky a zásuvkové skříňky slouží k ukládání dokumentace různých formátů nebo drobného materiálu v kancelářích, skladech, prodejnách nebo v domácnostech. Nabídka zahrnuje i výkresové skříně pro vybavení konstrukčních a technických kanceláří, které slouží k plochému ukládání výkresů a map. Všechny součásti jsou vyrobeny z kvalitního ocelového plechu a povrchově upraveny práškovou vypalovací barvou - standardní odstín je světlešedá RAL 7035. Skříňky jsou vybaveny centrálním uzamykáním chránícím před neoprávněným nakládáním s uskladněnými předměty.

Referenční akce:

Městský úřad Moravské Budějovice

Palác šlechtičen Brno

Památkový ústav Brno

Spisové skříně

Kovové spisové skříně jsou neodmyslitelnou součástí každé kanceláře, která chce mít přehled v materiálech, které není možné archivovat elektronicky. Stabilní ocelová konstrukce a dlouhodobá životnost skříní splní Vaše očekávání o vybavení zázemí kanceláře.

Kancelářský nábytek