Policové regály - LRB, s.r.o.

Místo instalace: Lelekovice

 Datum instalace: květen 2018

 Popis produktu: policové regály

Společnost LRB, s.r.o. je česká společnost nabízející již několik let pronájem a správu luxusních komerčních i nekomerčních nemovitostí.

Naši spolupráci jsme začali v roce 2016 vybavením skladů policovými regály v sídle společnosti.

Díky požadované narůstající skladovací kapacitě a spokojenosti s našim regálovým systémem tam materiál průběžně doplňujeme.

Majitel společnosti již více jak 3 roky budoval své nové luxusní bydlení na okraji Brna a své rozsáhlé sklepní prostory se rozhodl zaplnit našimi policovými regály.

Naše projekční oddělení ve spolupráci s architektem celé stavby navrhlo do všech sklepních místností a zákoutí rodinného domu regály o rozloze téměř 200m2.

Uskladňovat se zde má nejen nářadí a materiál k celoroční údržbě domu, ale také zásoby potravin a v izolované chlazené místnosti vznikne velká vinotéka.

Součástí regálů do vinné místnosti jsou posuvné příčné děliče polic, díky kterým si může sběratel rozdělit samotnou polici na několik částí dle druhu vína.

U realizace zakázky byly kladeny vysoké požadavky na naše montážní techniky, v prostorech domu už byl luxusní interiér i náchylné podlahy na poškrábání povrchu, bylo zde hlavně riziko poškození při přenosu materiálu, jelikož se muselo chodit skrz pár místností do sklepa.

Zakázka byla předaná po 2 dnech montáže bez výhrad a se spokojeností majitele.

Policové regály - LRB, s.r.o.
Policové regály - LRB, s.r.o.
Policové regály - LRB, s.r.o.
Policové regály - LRB, s.r.o.
Policové regály - LRB, s.r.o.