Vybavení skladu na míru - dle Vašeho přání

Pro našeho významného zákazníka zabývajícího se logistickými službami jsme na Svitavsku vybavili sklad s rozmanitou strukturou skladovaného materiálu.

Jednalo se jak o konvenční paletové regály o výšce 10.500 MM s nosností rámu 22.900 kg s kapacitou 9.500 p.m., policové regály s výškou 2.500 MM a kapacitou 762 bm polic hloubky 600 s nosností 125 kg, tak i o řešení přizpůsobená na míru skladovaného materiálu a požadavkům zákazníka, abychom prostory využili s maximální efektivitou.

Atypická řešení jsem provedli pomocí IPE konstrukcí s možností přenastavení jednotlivých úrovní, aby bylo možné je využít i v budoucnu při případné změně skladovaného materiálu.

Některé z pozic paletového regálu byly vybavenu lamelovou podlážkou pro skladování drobného materiálu a KLT boxů, toto řešení se nám v tomto případě potvrdilo jednak jako bezproblémové a rychlé při vychystávání a také jako ekonomičtější oproti válečkovým tratím.

Celkem 2000 pozic bylo vybaveno ocelovým vnořeným roštem s nosností 500 kg/m2, toto řešení nám nabídlo možnost skladovat atypické palety, boxy, drobný materiál a zároveň nebrání skladování EURo palet. Provedení vnořeného roštu má výhody i s ohledem na to, že nám neubírá světlou výšku mezi nosníky.

Do portfolia našich služeb pro tento projekt jsme zařadili i ocelové sítě, které jsme umístili jednak z bezpečnostních důvodů do zad paletových regálů v místech, kde by mohlo dojít k přepadu palety, tak i do prostorů před zábradlí v prvním patře galerie, kde síť slouží primárně jako bezpečnostní prvek pro pracovníky a druhak opět jako zábrana proti přepadu materiálu.

Během stavby regálových systémů, která trvala 30 dní jsem zpracovali i požadavek na výrobu a umístění speciálního a na míru vyrobeného systému zábradlí, které je tvořeno masivní konstrukcí jako ochranný prvek předělení skladu mezi skladovací částí a administrativou. Ve spodní části tohoto zábradlí je navržený i bezpečnostní rám proti projetí vidlí VZV tak, aby opravdu maximálně chránil pracovníky.

Kompletní montáž proběhla včas a ve smluveném termínu a co je pro nás nejdůležitější – k maximální spokojenosti našeho klienta.

Perfektní spolupráce byla výsledkem perfektní komunikace požadavků ze strany našeho váženého klienta, ale i stavební společnosti, se kterou jsme si ve všech případech vyšli vstříc, což bylo nezbytné i vzhledem k tomu, že v návaznosti na dodržení našeho termínu předání bylo nutné začít s montáží ještě před kompletním dokončení stavby.

Vybavení skladu na míru - dle Vašeho přání
Vybavení skladu na míru - dle Vašeho přání
Vybavení skladu na míru - dle Vašeho přání
Vybavení skladu na míru - dle Vašeho přání
Vybavení skladu na míru - dle Vašeho přání
Vybavení skladu na míru - dle Vašeho přání