Kariéra

(BRNO) Skladník s ŘP

Co vás čeká

- příjem materiálu včetně zaskladnění

- příprava a kompletce zakázek – některý typ materiálu je nutný rozměrově upravovat – řezání, vrtání

- mimo kompletaci zakázek je nutné často zajet pro některé komponenty či na skladě kompletovat nestandardní díly, obecně bývá pracovní náplň různorodá

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- praxe na podobné pozici, ale není podmínlou

- řidičský průkaz sk. B, ideálně i sk. C

- průkaz obsluhy vysokozdvižné techniky – obsluha systémového vozíku a čelního VZV

- technické myšlení a selský rozum

- pečlivost a manuální zručnost

- výhodou svářečský průkaz nebo alespoň svářečské zkušenosti

Co vám můžeme nabídnout

- jednosměnný provoz po-pá

- práci na hlavní pracovní poměr

- stabilní zázemí a příjemný kolektiv

- dotované stravování v sídle firmy

- dobré platové ohodnocení s příležitostnými bonusy

Nástup možný IHNED!

(PRAHA) Manažery prodeje regálových systému pro Prahu a středočeský

Co vás čeká

- aktivně vyhledávat nové zákazníky,

- udržovat a rozvíjet kontakty se stávajícími klienty,

- péče o klíčové zákazníky,

- komunikace se zákazníkem a tvorba řešení,

- tvorba cenových nabídek,

- zajišťovaní kompletního poprodejního servisu pro zákazníky,

- zodpovědnost za plnění obchodního plánu.

- SŠ/VŠ vzdělání (strojního oboru výhodou),

- min. 2 roky praxe v prodeji (v obdobném oboru ), kontakty v branži výhodou.

- znalost AJ - na komunikativní úrovni (NJ výhodou),

- technické myšlení a schopnost orientace ve výkresech.

- MS Excel, MS Word na dobré uživatelské úrovni, znalost AutoCadu výhodou,

- řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič,

- výborné komunikační dovednosti,

- odolnost vůči stresu,

- cílevědomost, logické uvažování, orientace na zákazníka.

- práci na HPP ve stabilní české firmě,

- služební vozidlo, mobilní telefon, notebook,

- zaškolení,

- motivujicí finanční a provizní ohodnocení,

- možnost odborného růstu,

- nástup ihned.

(PRAHA) Projektant skladových a archivních celků - technik realizace

Co Vás čeká

• tvorba projektové dokumentace - prvků pro vybavení skladů, archivů, výrobních závodů atp. (regálové systémy),

• tvorba konstrukční dokumentace doplňkových strojních dílů pro výrobu,

• komunikace se zákazníkem,

• zaměřování prostorů hal, tvorba LAY OUTS skladových a archivních celků,

• koordinace projektové dokumentace při realizacích dodávek s ostatními subjekty generálního dodavatele stavby, investorem atd.

Jaké znalosti a dovednosti byste měl mít

• SŠ/VŠ - strojní zaměření,

• znalost 2D AutoCad (3D výhodou),

• praxe na obdobné pozici (konstruktér, projektant),

• znalost projektování skladových a archivních celků (regálových systémů) výhodou,

• ochota cestovat,

• ŘP sk. B,

• angličtina nebo němčina výhodou - není však podmínkou.

Co Vám můžeme nabídnout

• práci na HPP ve stabilní české firmě,

• motivující platové ohodnocení úměrné pracovnímu výkonu,

• bonusy a prémie za úspěšně zrealizované projekty,

• možnost odborného růstu,

• možnost práce i na Home Office,

• nástup ihned.