Kariéra

Technický nákupčí

Náplň práce

 - denní komunikace s tuzemskými a zahraničními dodavateli,

- administrativa spojená s chodem nákupního oddělení

- tvorba nákupních kalkulací

- práce s IS (tvorba objednávek, příjemek, analýzy obchodních činností, skladové hospodářství)

- poptávková řízení s dodavateli, vyjednávání o cenách.

- kontrola termínů

- denní komunikace s obchodním, projekčním a realizačním oddělením

Požadujeme

 - minimálně středoškolské vzdělání - ekonomické/technické zaměření

- technická zdatnost - čtení z výkresové dokumentace

- praxe v oblasti nákupu alespoň 2 roky podmínkou

- znalost AJ slovem i písmem (NJ výhodou)

- práce s PC – MS Office, Outlook, IS

- dobré komunikační dovednosti, týmový hráč

- odolnost vůči stresu.

Nabízíme

- příjemné pracovní prostředí v české společnosti ve vlastním firemním sídle s působností na trhu více než 25 let

- práci na HPP, firemní bonusy, hodnocení dle výsledků práce

- pracovní doba po - pá.

Asistentka správního oddělení

Požadujeme:

 - minimálně SŠ vzdělání, ŘP skupiny B (aktivní řidič)

- dobrá znalost anglického jazyka (německý jazyk výhodou)

- samostatnost, spolehlivost a organizační schopnosti

- pokročilá znalost práce na PC – Sada MS Office.

- praxe na obdobné pozici alespoň 2 až 3 roky.

Náplň práce:

 - komplexní zajištění správního oddělení a chodu sekretariátu společnosti

- spolupráce s účetním oddělením

- spolupráce s obchodníky při přípravě nabídek

- kompletní agenda spojená s veřejnými zakázkami

- tvorba smluv, pošta atp.

Nabízíme:

 - práce na HPP

- práce ve vlastním firemním sídle v pěkném prostředí a příjemným kolektivem s dobrým dopravním spojením

- různorodou práci

- firemní benefity

Nástup možný IHNED!

V případě, že Vás výše uvedené nabídky práce zaujaly, zašlete nám prosím Váš životopis na e-mailovou adresu realizace3@beg.cz.

Budeme se na Vás těšit!