Euro Golden tour 2019

Euro Golden tour 2019
22.03.2019

Náš tým absolvoval čtvrtý hrací den kvalifikace EURO Golden Tour, ve kterém nás čekalo celkem pět utkání. Z pozice vedoucího týmu kvalifikace jsme sehráli první tři zápasy proti týmům ze dna tabulky, kdy nejdříve přišlo vysoké vítězství 7:2 s týmem SKP Kometa Brno, následně výhra 1:5 s týmem brněnských hasičů a 3:0 výhra proti týmu KIWI.COM.

Následně nás čekaly dva zápasy pravdy proti třetímu celku tabulky - týmu ČPP, ve kterém jsme zvítězili po tvrdém boji 5:4 a následoval šlágr kola proti týmu KBC ( celkově druhému celku), který na nás ztrácel pouhé tři body. V tomto zápase jsme prokázali tvrdou vůli a touhu po prodloužení série bez porážky, která trvá aktuálně již déle než dva roky. 
Náš tým v tomto období bez prohry získal dva tituly evropských mistrů 

Euro Golden tour 2019