Beg bohemia - navýšení skladovacích prostor v sídle společnosti

Beg bohemia - navýšení skladovacích prostor v sídle společnosti
16.07.2018

V letošním roce slaví firma již 22 výročí od svého založení, proto si „nadělila“ dárek v podobě nové dvoupodlažní plošiny, manipulační techniky a celkové modernizace sídla společnosti.

Popis produktu: dvoupodlažní plošina, která má 2 předávací místa pro jednoduchou manipulaci. Z důvodu bezpečnosti má každé patro branku.

Nosnost plošiny je 1000 kg/m2. Podlaha je vyrobena z lakované dřevotřísky (38 mm).

Skladová kapacita na jedno patro činí 130 m2. Tedy jsme navýšili skladové kapacity o 360 m2.

Plošina je vybavena LED osvětlením. Vzhledem k tomu, že ani rozšíření kapacit ve stávajícím centrálním skladu v Brně nestačilo, tak byla také zprovozněna další nová skladovací jednotka v Brně Chrlicích.

 

Tímto opatřením byly značně navýšeny celkové úložné kapacity tak, aby zákazníci obdrželi objednané vybavení skladů v co nejkratší době. Tím došlo k dalšímu rozvoji a rozšíření možností držet co nejvíce materiálu skladem a zlepšit celkovou soběstačnost v rámci logistiky a dopravy firmy.

 

Společnost investovala také do nákupu manipulační techniky a rozšířila flotilu manipulační techniky Linde o další nový čelní vozík Linde H35T. Další investicí bylo pořízení nového nákladního vozu Iveco.

 

V současné době probíhá také částečná modernizace a rekonstrukce kancelářských prostor v sídle společnosti na Ledárenské ulici v Brně Holáskách.

 

Jedná se tak o rekordní investice, které umožní větší flexibilitu expedičních procesů, okamžitou dostupnost materiálů potřebných na naše realizační projekty.

Beg bohemia - navýšení skladovacích prostor v sídle společnosti